Backpackers.lt

Apie Mus

Apie mus kuprinetojai backpackers

Apie Backpackers.lt

Backpackers.lt – tai projektas, sukurtas įamžinti Mindaugo ir Giedrės keliones aplink pasaulį.

Trumpai apie Mindaugą ir Giedrę

Ta pati, jau banali istorija, tik iš kitų lūpų… Mindaugas didžiąją “post-studijavimo” gyvenimo etapo dalį dirbo reklamos ir marketingo srityje. Materialusis pasaulis nežavėjo, karjeros poreikis buvo dirbtinai įkaltas sau pačiam į galvą. Darbas sugebėdavo motyvuoti iki 6 mėnesių, po to Mindaugas imdavo žvilgčioti į svetaines, aprašančias žmonių keliones, galimybes išvykti pamatyti kitas kultūras, savanoriavimo galimybes bei, retsykiais, suaugusiųjų puslapius… 2013 m. Mindaugas išvyko keliauti į Pietryčių Aziją ir susirgo… kelionių karštine.

Giedrę visą gyvenimą traukė kelionės. Nenuostabu, kad žmogus pasuko į turizmo vadybos sritį. Keliauti pavyko – gana dažnai tekdavo vykti į komandiruotes po įvairias gražiausias Europos bei aplinkines lokacijas. Tačiau pagrindinė kelionių dalis buvo darbas. Ilgainiui darbas tapo labiau stresas, rytais tapo sunku keltis ir motyvuoti save eiti į tą pačią vietą. Lūžio taškas buvo kelionė su draugais į Gruziją, kur pirmą kartą buvo išbandytas “backpack’inimas” arba, kaip lietuvos kalbininkai norėtų sakyti – kuprinėjimas. Susirgo ir Giedrė.

Mindaugui ir Giedrei susipažinus ir išsiaiškinus, kad jų tikslai yra vienodi, buvo sukurptas planas užvaldyti visą pasaulį. Arba bent apkeliauti jį.

Ko galima tikėtis iš Backpackers.lt

Čia rasite kelionių aprašymus, nuotraukas, įspūdžių pasidalinimus ir patarimus norintiems keliauti.

Į viską žiūrima iš lietuvių perspektyvos bei su humoru: brangu, ar pigu; būdai “prasisukti”; kultūrų bei gyvenimo stilių skirtumai, maisto gaminimas ir dar daugiau.

Viską matome iš savo gyvenimo patirties sukurtos prizmės. Taip pat esame linksmų plaučių žmonės, todėl neretai ir tam tikras rimtas situacijas perteikiame nerimtai.

Dar šiek tiek…

Backpackers.lt projektu taip pat norime paskatinti lietuvius keliauti. Netikime, kad metai darbo verti 4 savaičių atostogų. Netikime, kad žmogus turi visą gyvenimą arti vardan visuomenės gerovės. Netikime, kad butas ar automobilis padaro kiekvieną laimingu.

Labiausiai netikime, kai kas nors sako, kad viską mesti ir išvykti keliauti yra neįmanoma. Yra labai daug būdų pasiekti šį tikslą. Tai kartais užtrunka, tačiau viskas yra įmanoma. Tikimės būti teigiamu skatinamuoju pavyzdžių bent keliems iš jūsų, kurie dabar sėdi už darbinio kompiuterio ekrano ir, žiūrėdami per langą į horizonto tolius, galvoja “kaip aš čia, po velnių, atsidūriau…”.

Turite klausimų? Reikia patarimų? Su mimis susisiekti galite raydami į info@backpackers.lt.